Zábavné chvíle strávené s rodinou

Zábava, odpočinek a aktivně strávený čas s nejbližšími. Ski Aréna Karlov je ideální místo pro zimní dovolenou s rodinou. U nás si zalyžuje každý bez ohledu na věk, zkušenosti nebo technické vybavení.

Vyzkoušejte naše modré rodinné sjezdovky Family, Rodinná nebo Vyhlídková o délce 1450 m.  Najdete ji u 4sedačky Roháč Express.  Více informací

Široké rodinné sjezdovky, 
pohodlné lanovky a vleky

Vyzkoušejte některou z 6 rodinných modrých sjezdovek. Široké mírné svahy jsou ideální právě pro rodiny.  Na vrchol vás pohodlně vyvezou expresní čtyřsedačkové lanovky  Karlov Ski Express, Myšák s bubinou nebo Roháč Express. Zdatnější lyžaři mají k dispozici červené sjezdovky a dokonce i jednu černou u lanovky Olomoučák.

Více o provozu lanovek a vleku  

Tři lyžařské školky a
dětský skipark se třemi pojízdnými pásy

Pro děti i dospělé jsou k dispozici lyžařské školy, kde se Vám budou věnovat profesionální instruktoři a také rozsáhlý dětský park se 3 pojízdnými pásy, díky kterým jsou začátky každého lyžaře jako procházka růžovým sadem. Kompletní lyžařské vybavení si za atraktivní ceny vypůjčíte přímo pod svahem.

Lyžařská škola a Půjčovna lyží

Děti Karlov milují

Nejmenší jezdce u nás rozmazlujeme. Nabízíme jim parádní zázemí a program, který je zabaví. Je jedno, jak staré děti máte, u nás se nikdo nudit nebude. Vyzkoušejte  Zi-bob bobovací zónu, dvě skikrosové dáhy, měřenou slalomovou trať, úplně nové hřiště na sněhu nebo snowpark. 

Podívejte se na zážitky pro děti v Karlově  

Ani dospělí se u nás nenudí

Dovádějte na svahu se svými dětmi, nebo si vyhraďte chvilku klidu pro sebe. Zatímco se vaše ratolesti baví v dětském koutku nebo v lyžařské škole, vy si můžete užívat po svém. Skikros, Fat bike, měřený slalom, snowpark, posezení jen tak ve dvou ve ski baru na sjezdovce a mnoho dalšího - to vše můžete v Karlově zažít.

Podívejte se na zážitky v Karlově  

 

 Čtyři rodinné sjezdovky

Vyzkoušejte naše rodinné sjezdovky FAMILY, SLUNEČNA, KATRÁK a VYHLÍDKOVÁ s délkou až 1450 m. Jsou vhodné především pro rodiny, začínající lyžaře a lyžařské kurzy.

Více informací o rodinné sjezdovce Vyhlídková

Výhodná rodinná dovolená

Děti do dovršení 6 let to mají ve Ski Aréně Karlov zdarma. Dětský tarif platí do dovršení 12 let. 

Další aktivity

Děti se chtějí bavit. Ve Ski Aréně Karlov máte řadu možností.

Zážitky

Více info

Aquacentra

Více info

Jak se k nám dostanete

Zobrazit Středisko Ski Aréna Karlov na větší mapě

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!
Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Líbí se vám v Karlově? Řekněte o nás svým přátelům.

cz pl
Vyhledávání

Provoz

V
provozu
0

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
9