Zábavné chvíle strávené s rodinou

Zábava, odpočinek a aktivně strávený čas s nejbližšími. Ski Aréna Karlov je ideální místo pro zimní dovolenou s rodinou. U nás si zalyžuje každý bez ohledu na věk, zkušenosti nebo technické vybavení.

Vyzkoušejte naše modré rodinné sjezdovky Family, Rodinná nebo Vyhlídková o délce 1450 m.  Najdete ji u 4sedačky Roháč Express.  Více informací

Široké rodinné sjezdovky, 
pohodlné lanovky a vleky

Vyzkoušejte některou z 6 rodinných modrých sjezdovek. Široké mírné svahy jsou ideální právě pro rodiny.  Na vrchol vás pohodlně vyvezou expresní čtyřsedačkové lanovky  Karlov Ski Express, Myšák s bubinou nebo Roháč Express. Zdatnější lyžaři mají k dispozici červené sjezdovky a dokonce i jednu černou u lanovky Olomoučák.

Více o provozu lanovek a vleku  

Tři lyžařské školky a
dětský skipark se třemi pojízdnými pásy

Pro děti i dospělé jsou k dispozici lyžařské školy, kde se Vám budou věnovat profesionální instruktoři a také rozsáhlý dětský park se 3 pojízdnými pásy, díky kterým jsou začátky každého lyžaře jako procházka růžovým sadem. Kompletní lyžařské vybavení si za atraktivní ceny vypůjčíte přímo pod svahem.

Lyžařská škola a Půjčovna lyží

Děti Karlov milují

Nejmenší jezdce u nás rozmazlujeme. Nabízíme jim parádní zázemí a program, který je zabaví. Je jedno, jak staré děti máte, u nás se nikdo nudit nebude. Vyzkoušejte  Zi-bob bobovací zónu, dvě skikrosové dáhy, měřenou slalomovou trať, úplně nové hřiště na sněhu nebo snowpark. 

Podívejte se na zážitky pro děti v Karlově  

Ani dospělí se u nás nenudí

Dovádějte na svahu se svými dětmi, nebo si vyhraďte chvilku klidu pro sebe. Zatímco se vaše ratolesti baví v dětském koutku nebo v lyžařské škole, vy si můžete užívat po svém. Skikros, Fat bike, měřený slalom, snowpark, posezení jen tak ve dvou ve ski baru na sjezdovce a mnoho dalšího - to vše můžete v Karlově zažít.

Podívejte se na zážitky v Karlově  

 

 Čtyři rodinné sjezdovky

Vyzkoušejte naše rodinné sjezdovky FAMILY, SLUNEČNA, KATRÁK a VYHLÍDKOVÁ s délkou až 1450 m. Jsou vhodné především pro rodiny, začínající lyžaře a lyžařské kurzy.

Více informací o rodinné sjezdovce Vyhlídková

Výhodná rodinná dovolená

Děti do dovršení 6 let to mají ve Ski Aréně Karlov zdarma. Dětský tarif platí do dovršení 12 let. 

Další aktivity

Děti se chtějí bavit. Ve Ski Aréně Karlov máte řadu možností.

Ski-škola pro děti

Více info

Zážitky

Více info

Aquacentra

Více info

Jak se k nám dostanete

Zobrazit Středisko Ski Aréna Karlov na větší mapě

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!
Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Líbí se vám v Karlově? Řekněte o nás svým přátelům.

cz pl
Vyhledávání

Provoz

V
provozu
0

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
9