Lyžařská školka

Ve SKI Karlov máte k dispozici na dvě školky, kde zkušení instruktoři naučí lyžovat nebo jezdit na snowboardu malé i velké začátečníky. Lyžařská školka využívá pojízdného pásu a lanového vleku. A bonus pro vás: pro vaše děti přijedeme přímo do hotelu! Vy si tak můžete v klidu užít prodloužené ráno a vyzvednout své děti na svahu nebo v dětském centru.

Vybavení lyžařských školek

Každá školka je vybavena pojízdným pásem = děti se během jízdy nemusí ničeho držet a pohodlně a bezpečně jedou nahoru. Vhodné i pro ty nejmenší a opravdové začátečníky. Ve školkách jsou i lanové vleky pro větší a zkušenější lyžaře. Pro vaše děti jsme připravili mnoho zábavných hraček a výukových pomůcek.

V prostorách školky je půjčovna, kde Vám půjčí vše co pro lyžování potřebujete – lyže a snowboardy pro malé a velké, helmy, hůlky. Pokud jste doma zapoměli nějaké základní vybavení, jako jsou čepice, šály, můžete si je na místě zakoupit. 

  • Školky mají přes 1500m2 = hodně prostoru pro lyžaře a bezpečné lyžování
  • Školky jsou zasněžovány = jistota kvalitní sněhové pokrývky i za nepříznivého počasí.
  • Školky upravujeme rolbou =  dokonale připravený povrch pro lyžování a lyžařské začátky
  • Školky jsou ohraničeny a odděleny od ostatních  sjezdovek = maximální bezpečí pro vaše děti

On-line rezervace výuky

Dětský koutek

V bezprostřední blízkosti lyžařské školky v Karlově je dětský koutek s hlídáním, kde mohou vaše děti trávit svůj volný čas s kamarády. Na děti dohlíží zkušený personál. 

Více informací o dětském koutku

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Rain
11˚C
Sníh:
0 cm

06.08.
Partly cloudy
11˚C
Srážky:
3,6 mm

07.08.
Partly cloudy
12˚C
Srážky:
0 mm

Provoz

V
provozu
1

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
8