Půjčovna On-line rezervace

Rezervujte si nejnovější lyže či snowboardy, včetně všech doplňků.
Nevíte, jaké lyže si vybrat? Náš průvodce vám poradí.

Kästle LX 82/LX 72 3

Kästle LX 82/LX 72

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
LX72 - 146 cm (R11,5); 154 cm (R 13); 162 cm (R14,5); 170 cm (R16)
LX82 - 156 cm (R13); 164 cm (R14,5); 172 cm (R16)

Stabilní-hbitá-Lehká. Přes malou hmotnost nabízí bez kompromisní výkon při sportovní jízdě a je lehce ovladatelná. Jedním výrazem „snadná jízda“. Super ovladatelná i ve vysoké rychlosti jede klidně.

All mountain - Zajímavá lehká lyže, která nezklame v žádném terénu. Příjemně hravá. Vyniká nízkou hmotností a super ovladatelností, klidnou jízdou i ve vysokých rychlostech. Technologie - dřevné jádro (stříbrná jedla), sandwich cap, dvojitý titanal, hollowtech.

Lyže LX 72 s užší šířkou pod botou - 72 mm (spíše na upravené sjezdovky) v délkách 146, 154, 162 a 170 cm.
Lyže LX82 s širším středem pod botou - 82 mm (na rozbředlou sjezdovku a do volného terénu) v délkách 156, 164 a 172 cm.

Lyže není nutné rezervovat.

Značka
Kästle

Typ/styl
Allmountain

Zkušenost
Pokročilý / Začátečník

Völkl RTM XTD 1

Völkl RTM XTD

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
- 153 cm - R12

All-mountain lyže ideální pro dobré lyžaře spolehlivé při jízdě v různých terénech.
Tento model RTM má tvar prohnutí XTD Tip & Tail Rocker (lehce přizvednutá špička a patka lyže, střed lyže má tradiční tvar prohnutí Camber).
Díky odlehčení a prohnutí špičky i patky je lyže lehčí a usnadňuje ovládání i zahájení oblouku, ale i tak si zachovává vysokou torzní tuhost a stabilitu ve všech fázích jízdy.

Značka
Völkl

Völkl RTM 73 1

Völkl RTM 73

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
- 173 cm - R15,8
- 147 cm - R10,7

Univerzálka pro celodenní jízdu na sjezdovce vhodná pro muže začátečníky nebo lehce pokročilé až pokročilé jezdce.
Lyže konstruované pro sjíždění na upravených sjezdových tratích. Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvykle vyžadované jízdní vlastnosti jako je střední až nižší rychlost a střední délka oblouku, které lze případně modifikovat volbou patřičné délky (pro delší oblouk/vyšší rychlost volte delší lyže a naopak). Vykazují podobné parametry jako lyže rekreační, ale obvykle jsou technologicky vyspělejší/dražší, kdy atakují i vyspělé vysoce sportovní modely.

Značka
Völkl

Völkl RTM 7.4 R 1

Völkl RTM 7.4 R

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
- 170 cm - R16,1

Völkl RTM 7.4 R jsou univerzální all-mountain sjezdové lyže pro všechny středně pokročilé lyžaře preferující komfort a stabilitu před vysokými rychlostmi a razantním pojetím jízdy. Tyto hravé lyže jsou vhodné zejména na upravené sjezdové tratě, dokáží odpouštět drobné chyby a díky prohnutí tip-rocker umožňují snadnější zahájení oblouků. Tento model lyže je určen pro lyžařské půjčovny.

Značka
Völkl

Völkl Essenza Motion 1

Völkl Essenza Motion

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
- 141 cm - R9,9
- 147 cm - R10,7

Dámský model lyže pro komfortní a bezpečnou jízdu s konstrukcí XTD (tip and Tail Rocker - odlehčená špička a patka) ideálně tlumí vibrace a pomáhá při vedení oblouku.

Značka
Völkl

Völkl Essenza Alessia 1

Völkl Essenza Alessia

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
- 128 cm - R8,3
- 135 cm - R9,9
- 149 cm - R12,2

Jedna z variant modelu lyže Völkl Essenza, které jsou koncipovány především pro dámy i přes své určení funkčností a konstrukcí nezaostává za unisex či pánskými lyžemi značky Völkl. Lyže jsou vhodné jak pro vynikající lyžařky tak i pro klidnou a harmonickou jízdu rekreačních lyžařek, které se chtějí zlepšit a užít si celodenního lyžování na sjezdovce.

Značka
Völkl

Rossignol Unique 2 1

Rossignol Unique 2

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
- 142 cm - R10

Univerzální dámské lyže určené především na sjezdovku. Vhodné pro rekreační lyžařky, které během dne budou kombinovat různé styly jízdy (smýkaný či řezaný oblouk).

Značka
Rossignol

Lusti RCT

Lusti RCT

370 Kč (Půlden)

Velmi oblíbený model sportovní slalomky v délce 160 cm. RCT je mimořádně hravá a obratná lyže, která lyžaře nutí k čistě vyjetým kratším obloukům ve střední rychlosti.

Díky krátkému radiusu, široké měkčí špičce a pružnosti klasické sandwichové konstrukce se dvěma pláty titanalu je zahájení oblouku razantní a čitelné, střed jistý i na velmi tvrdém povrchu, závěr příjemně dynamický. Skvělý nástroj pro maximální požitek z carvingu pro široké spektrum lyžařů od dobrých rekreačních až po nadprůměrné sportovní.

V délkách pod 150cm s velmi malým radiusem (méně než 9m) je RCT vhodná též pro nácvik carvingu. Lyže není ideální na smýkaný oblouk a na dlouhé oblouky ve vysoké rychlosti, nevhodná pro neupravené tratě. Méně sportovní alternativou je model FCT, více sportovní pak PCT.

Značka
Lusti

Typ/styl
Slalomka

Délka
160

Zkušenost
Pokročilý

Lusti SCT

Lusti SCT

370 Kč (Půlden)

Typický sjezdový crossover s úzkým středem slibujícím rychlé přehranění. Přesto se tato lyže dokáže dobře poprat i s rozměklým sněhem a svého uživatele uspokojí především ve středních a vyšších rychlostech.

Tato poslušná, agilní skicrossa umožňuje snadný nástup do oblouku a následný klidný průjezd obloukem na hraně. SCT je sportovní lyže vhodná pro celodenní použití, k jízdě ve středních rychlostech a středních obloucích na hraně.

Značka
Lusti

Zkušenost
Pokročilý

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Partly cloudy
1˚C
Sníh:
5 cm

25.11.
Rain
2˚C
Srážky:
9,4 mm

26.11.
Light snow
0˚C
Srážky:
0,5 mm

Provoz

V
provozu
0

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
9