S ČT Sport na vrchol se opět vrací!

Ski Aréna Karlov bude ve dnech 18. -20. ledna hostit již devátý ročník této populární televizní relace.

Srdečně Vás zveme do Ski Arény Karlov, kde se bude o víkendu 18. a 20 ledna konat čtvrtá zastávka oblíbené lyžařské televizní show S ČT Sport na vrchol. Závody budou probíhat u lanové dráhy Myšák. Odkazy na pravidla závodů najdete níže.

Televizní soutěž pro amatérské lyžaře S ČT sport na vrchol se se svou devátou řadou opět po roce vrací na sjezdovky Ski Arény Karlov. Pokud chcete zažít atmosféru skutečných lyžařských závodů, přijeďte k nám na Myšák třetí lednový víkend: závodit budeme každý den od pátku 18. ledna do neděle 20. ledna, registrace začínají v 9 hodin. 

Pro malé i velké lyžaře budou opět připraveny závody v obřím paralelním slalomu o hodnotné ceny, přičemž účast v závodech je vždy bezplatná. Záběry z každého ze tří dnů závodů se pak objeví v programu stanice ČT sport. Připraven bude tradičně i bohatý doprovodný program, vč. např. bezplatného testování nejnovějších modelů závodních lyží značek Solomon a Atomic. 

Vyzkoušejte si naši novou čtyřsedačkovou lanovku s bublinou a rozšířené sjezdovky a k tomu třeba i vyhrajte pobyt v lyžařském kempu pro vítěze jednotlivých závodních dní...

Harmonogram závodů:


Pravidla


Líbí se vám v Karlově? Řekněte o nás svým přátelům.

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Light snow showers
4˚C
Sníh:
60 cm

26.03.
Cloudy
-1˚C
Srážky:
1 mm

27.03.
Fair
-5˚C
Srážky:
0 mm

Provoz

V
provozu
6

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
4