Novinky v sezóně 2018/2019

V následující sezóně se ve Ski Aréně Karlov dočkáte pořádné porce novinek!

Nový odbavovací systém

Taky se nemůžete dočkat zimy? U nás už se sezona pomalu rozjíždí a my slibujeme, že se v ní máte opravdu na co těšit.

Už v prvních minutách návštěvy se vám do rukou dostanou nové čipové karty, které jsou nejen hezké na pohled, ale zároveň i praktické. Na zadní straně totiž najdete mapu střediska a důležitá telefonní čísla. Výhodou nového odbavovacího systému SKIDATA, který do Karlova přináší alpský standard, si mimo jiné užijete rychlejší a pohodlnější průchod turnikety. Na skipas ze Ski Arény Karlov se navíc nově svezete i ve Ski Areálu Čerťák.

 

 

Dvě čtyřsedačkové lanovky

Ski Aréna Karlov se letos rozroste o dvě čtyřsedačkové lanovky! První z nich, Myšák, najdete hned na začátku střediska. Druhou je pak expresní lanovka Roháč Express, jejíž nástupní stanici najdete u stejnojmenného penzionu. V Karlově pod Pradědem tak najdete už čtyři lanové dráhy, díky čemuž nabídneme našim návštěvníkům nejvyšší přepravní kapacitu v regionu.

 

 

 

Moderní zasněžování

I do technického zázemí je třeba investovat a následovat aktuální trendy. Do Ski Arény Karlov tak přibyla nová moderní sněžná děla. Nově je zasněžovací systém plně automatický a dokáže ihned reagovat na změny teploty a okolní podmínky. V praxi to tedy znamená, že budeme schopni sjezdovky zasněžit rychleji než v minulých letech a při ideálních podmínkách připravíme první sjezdovky již do 48 hodin. Díky nové technologii navíc snížíme spotřebu energie až o 35 %. 

 

 

 

Rozšířená restaurace U Ježka

Moderní samoobslužná restaurace U Ježka, která se nachází u nástupní stanice LD Karlov Ski Express se dočkala rozšíření prostor. K návštěvě vybízí příjemné prostředí i lákavá nabídka různých jídel a nápojů. Provozní doba restaurace je denně od 8:30 do 16:30 a při večerním lyžování od 18:00 do 21:00.

 

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Partly cloudy
-3˚C
Sníh:
70 cm

19.01.
Cloudy
-11˚C
Srážky:
0 mm

20.01.
Partly cloudy
-8˚C
Srážky:
0 mm

Provoz

V
provozu
7

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
3