Navštivte Karlov v létě

I po ukončení lyžařské sezóny se vždy najde spousta důvodů, proč do malebného Karlova pod Pradědem zavítat - ať už vás láká turistika, cykloturistika či lokální kuchyně, vždy je z čeho vybírat. K aktivní dovolené i odpočinku poslouží pestrá nabídka ubytování v místních hotelech, penzionech nebo chalupách.

Zábava pro rodiny i jednotlivce

Pěší turistika a cykloturistika

Karlov pod Pradědem je výchozím i průchozím bodem hned několika (cyklo)turistických cest a neméně pestrá síť tras se nachází i v přilehlém okolí. Mezi nejvyhledávanější cíle turistů patří hora Praděd nebo rozhledna Nová ves u Rýmařova. Okouzlující výhledy spolu se zajímavostmi o přírodních úkazech v okolí nabízí naučné stezky:

Sportovní, kulturní a gastronomické akce

Každý srpen se restaurace a hospůdky v Karlově pod Pradědem zapojují do pořádání Borůvkových hodů, které jsou vyhlášeným gastronomickým zážitkem. Zúčastnit se můžete také různých sportovních akcí, např. Family & Hobby MTB Maraton nebo Karlovský maraton.

Zajímavé cíle v okolí 

Chcete-li objevovat krásy Jeseníků nejen z kola či pěšky, využijte možnosti ubytovat se v Karlově a zahrňte do svých plánů také celodenní výlety do okolí, v rámci kterých můžete navštívit mohá zajímavá místa.

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Cloudy
18˚C
Sníh:
0 cm

16.11.
Cloudy
1˚C
Srážky:
0 mm

17.11.
Clear sky
-3˚C
Srážky:
0 mm

Provoz

V
provozu
0

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
9