Lyžařská škola na Myšáku

Rádi byste, aby se Vaše děti naučily rychle a dobře lyžovat? Chcete, aby je učili kvalifikovaní odborníci? Nabízíme výuku lyžování pro děti – ale i dospělé. Lyžovat učíme všechny od začátečníků až po pokročilé lyžaře. Naleznete nás u nástupní stanice lyžařského areálu Myšák.

Lyžování s dětmi

Není nic krásnějšího než moci lyžovat se svými dětmi. My v lyžařské škole Praděd Vám tento zážitek pomůžeme uskutečnit. Nejenže si se svými dětmi zalyžujete, ale navíc na ně budete pyšní. Naším zájmem je příjemná práce s dětmi a naším heslem je „učení hrou“. Díky tomu se děti naučí lyžovat téměř spontánně a zcela přirozeně, pouze s mírnou korekcí ze strany našich instruktorů.

Samozřejmě, kromě lyžování děti učíme i jízdě na snowboardu.

Akreditace

Naše škola je držitelem akreditace MŠMT ČR pro výchovu instruktorů a cvičitelů lyžování. Na každého začátečníka, ať už dítě či dospělého, se zaměřujeme individuálně. Děti se učí lyžovat podle svých schopností a potřeb. Kromě výuky lyžování dětí a dospělých nabízíme různorodé přednášky a besedy na lyžařská témata. Poskytujeme materiální vybavení pro lyžařské závody a jejich organizaci.

Objednávky a kontakt

Rádi byste lyžovali se svými dětmi? Máte dotazy ohledně výuky lyžování? Ozvěte se nám pomocí kontaktních údajů.

Objednávky na výuku přijímáme pouze na telefoním čísle: 704 069 468

Líbí se vám v Karlově? Řekněte o nás svým přátelům.

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Partly cloudy
12˚C
Sníh:
0 cm

23.08.
Partly cloudy
6˚C
Srážky:
0 mm

24.08.
Partly cloudy
9˚C
Srážky:
0 mm

Provoz

V
provozu
0

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
9