Ski Myšák

Ski Myšák je místem pro rodiny s dětmi, kde nabízíme rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 metrů, 2 sedačkovou lanovku, vlek a dětskou sjezdovku.. Ski Myšák jako součást Ski Arény Karlov najdete v nádherném prostředí obce Karlov pod Pradědem - Malá Morávka. Sledujte naše novinky a dozvíte se tak o aktuálních akcích.

                                                

O lyžování na Myšáku

Ski Myšák najdete v Karlově pod Pradědem, kde nabízíme rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 metrů. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem. Na naše sjezdovky se můžete podívat aktuálně pomocí on-line kamer! Pokud toužíte karlovský ski areál shlédnout i jindy, nabízíme Vám svoji fotogalerii. Ski Myšák je součástí SKI Arény Karlov. Zakoupené jízdné můžete využít na sjzedovkách Kazmarka, Karlovský Express, Klobouk a Kopřivná.

Naše Služby

Abychom Vám pobyt u nás co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro Vás nabídku dalších služeb. Kupříkladu pro skupiny a lyžařské kurzy nabízíme ZDARMA dopravu do Ski areálu v Karlově. Dále je tu pro Vás autorizovaný ski servis a půjčovna dětských skútrů.

Ski Škola Myšák

Více info

Půjčovna a servis Myšák

Více info

Půjčovna skútrů

Více info

Snowtubing

Více info

Novinky

Tak jako v celé Karlovské aréně dbáme přednostně na pohodlí, spokojenost a bezpečnost našich návštěvníku proto i na Myšáku jsme pro nadcházející lyžařskou sezónu připravili několik novinek.

U dětského zimního parku a snowtubingové dráhy najdete vytápěné Bistro pro 80 osob, kde nabízíme široký výběr teplých jídel z denního menu.

Novinkou je samostatná dětská sjezdovka vybavena dětským lyžařským vlekem, kde své služby nabízí lyžařská škola Myšák se zkušenými profesionálními instruktory.Rodiče mohou nerušeně své ratolesti při výuce sledovat z nového Apres Ski baru, který je umístěn u spodní nástupní stanice lanové dráhy.Pro zvýšení bezpečnosti a komfortu při dojezdu k lanové dráze Myšák jsme významně rozšířili horní a dojezdovou část sjezdové tratě Family.Pohodlí našich zákazníků je priorita Ski arény Karlov a proto jsme společně vybudovali nově 300 parkovacích míst která nabízíme zcela zdarma. S najitím místa pro parkování Vám ochotně pomůže proškolený personál.Platit platebními kartami, pokrytí bezplatným připojením k internetu prostřednictví free WiFi a odpovídající servis všem zákazníkům jsou na Myšáku samozřejmostí.

Sjezdovky

  • 2 červené (FIS a Rukáv)
  • 1 modrá sjezdovka (FAMILY)
  • 1 lyžařský vlek (poma)
  • 1 lanová dráha

Pro nejmenší, začínající a pohodové lyžaře jsme přes letošní léto vytvořili zbrusu novou sjezdovou trať o délce 1100 m! Sjezdovka je označena modrou barvou (turistická) a její šířka se pohybuje od 40 do 70 m. Sjezdovka je kompletně zasněžována umělým sněhem. Ti, kdo preferují pohodové lyžování si určitě přijdou na své. Pouze ve ski areálu v Karlově.

Mapa sjezdových tratí

Sportovní lyžování

Jste sportovec? Pak je pro Vás karlovský ski areál to pravé místo. Pro sportovní lyžaře, závodníky a milovníky rychlosti jsme z důvodů bezpečnosti rozšířili stávající hlavní svah, sjezdovku FIS. Označením je červená. K tomu jsme pro Vás v Karlově vybudovali další, novou červenou sjezdovku Rukáv.

 

Parkoviště

U nástupní stanice 2 sedačkové lanovky Myšák jsou dvě odstavná velkokapacitní bezplatná parkoviště.  Nachází se zde i půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. Ta nabízí výuku na lyžích a snowboardech pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po pokročilé.

Akce na Myšáku

Na Myšáku pravidelně pořádáme sportovní akce od velkých závodů FIS po akce zaměřené pro děti i jejich rodiče.

Kontakt

Jaroslav Lukeš - ředitel areálu

Mobil.: 777 745 370

E-mail: lukes@skimysak.cz

SPS - STAS s.r.o.

Malá Morávka 55, 793 36 Malá Morávka

IČ: 25378082

DIČ: CZ25378082

Napište nám
Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Líbí se vám v Karlově? Řekněte o nás svým přátelům.

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Partly cloudy
12˚C
Sníh:
0 cm

23.08.
Partly cloudy
6˚C
Srážky:
0 mm

24.08.
Partly cloudy
9˚C
Srážky:
0 mm

Provoz

V
provozu
0

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
9